Neviditelní mimozemšťani nás sledují, tvrdí vědec

2. března 2010 v 10:05 | Ašša Křeček (majitelka blogu)


Neviditelní mimozemšťani nás sledují, tvrdí vědec

UFO


Překvapivou řeč pronesl jeden z předních astronomů Martin Rees. Podle něj je lidstvo špehováno vyspělými mimozemšťany, které dnešní technika neodhalí.
"Mohou vám zírat z metru do tváře a vy je stejně nevidíte," prohlásil Rees coby světoznámý kosmolog a astrofyzik.

Problém podle něj spočívá v tom, že se snažíme najít něco nám známého, předpokládáme, že (mimozemšťani) používají alespoň stejnou matematiku a techniku jako my," je přesvědčen Rees.
Minulý měsíc Rees pořádal konferenci věnovanou možnostem mimozemského života. Na ni uvedl, že stejně jako šimpanzi nemohou porozumět základům kvantové teorie, nemůže lidstvo v současném stadiu vývoje pochopit určité aspekty světa, které jsou "za kapacitami našich mozků".
Mimozemšťan

:. Všechny "důkazy" o mimozemšťanech byly zatím považovány za podvrh, včetně údajné pitvy z první poloviny minulého století.

Kosmolog zároveň na únorové konferenci "Odhalování mimozemského života a jejich následků pro vědu a společnost" hledal odpověď na otázku, co by odhalení tak vyspělého života existujícího mimo Zemi způsobilo. Zda totální chaos, nebo naopak pozitivní myšlení.

Milan Cirkovic ze srbské Astronomické obseratoře v Belgradě poukázal na to, že je průměrný věk planet v Mléčné dráze asi o miliardu let vyšší než stáří Země a našeho Solárního systému.

Případné mimozemské civilizace proto měly na vývoj techniky mnohem více času než lidé. Moderní člověk jim proto může připadat jako velmi zaostalý.

Tak ahoj a dyštak můj E-mail : anezka.brusova@seznam.cz
a tento blog se jmenuje : www.banankuvblogokrecek.blog.cz

Ahoj a na mem blogu ještě přeje hodně zábavy váš AŠŠA KŘEČEK a jeho KŘEČOUNI!!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama